שאלות בנושאי גרירה לרכבים ומשאיות
במידה ואתם תקועים בצד הכביש או בשול הכביש מומלץ ללבוש אפוד זוהר ואם ניתן לצאת מהרכב בבטחה ולעמוד במקום בטוח יותר מעבר למעקה הבטיחות ולא בתוך הרכב.
לאחר הזמנת גרירה אנו משנים את הלוח הזמנים שלנו ואת סידור העבודה ולפעמים לא מקבלים קריאות נוספות. לכן במקרה כזה מקובל לגבות מהלקוח חמישים אחוז מערך הגרירה.
אסור בתכלית האיסור לגרור רכב אחר בעזרת רכב שאינו מתאים לביצוע המשימה ושלנהג המחלץ אין היתר מתאים לגרירה וע"י חיבור הרכבים במוט או משולש גרירה יעודי. מי שעושה כן מסתכן בנהיגה ללא רשיון
במקרה כזה מומל להתקשר למשטרה ולדווח על המקרה ולבקש את הסיוע שלהם, מצב זה מסוכן מאוד ורצוי לפעול בשיקול דעת ואם ניתן לא להגיע למצב זה מה טוב.
גרר רכבים
שאלות נפוצות בנושא חילוץ כל סוגי כלי הרכב בכביש ובשטח . לרבות חילוץ רכבים אחרי תאונות או חילוץ רכבים שהחליקו לתעלה או בור רכבים שהתהפכו או רכבים שנמצאים בשטח
במקרה כזה אתם זקוקים לגרירה בהרמה חלקית ע"י גרר שמסוגל לעמוד במגבלת הגובה של החניון. במצב גרירה זה רק סרן אחת מורם ע"י משקפיים ע"י הגרר וסרן אחד במגע עם הכביש.
במידה והרכב נתקע על עצם מסויים או נפל לתעלה אתם זקוקים לחילוץ. חשוב לפנות לחברה שמתמחה בחילוצים כאלו ושלמחלציה יש גשיון לעסוק בגרירה וחילוץ.
במידה והרכב התהפך בכביש ובשטח חובה להפוך אותו כהכנה לגרירה או להמשך נסיעה. חובה לפנות לחברת חילוץ שמתמחה בחילוצים בכדי לחלץ את הרכב בבטחה ולא לגרום נזק נוסף.
לאחר הזמנת השירות מומלץ להשמע להוראות המחלץ שבדרך ולהפסיק את נסיונות החילוץ.
WhatsApp chat